Pomembnejši dogodki v letu 2017

24.02.2017- občni zbor

8.03.2017- Planica, organiziramo državno prvenstvo do 18 let

15.03.2017- Franci Petek postane novi direktor SZ Slovenije

Podelitev nagrad za zimsko sezono 2016/17:

Veronika Lužnik-3.mesto, Anžič Žan- 2.mesto, Urevc Alexei- 3.mesto, Nik Heberle- 3.mesto, Aljaž Zupan- 2.mesto.

02.09.2017- Alpe Adria,organiziramo tekmovanje v Glenci- Odlično.

23. in 24. 09.2017- Predazzo- Uvrstitev Rep Marcela na tekmo Alpskega pokala.

julija- piknik članov

julij- Rupholding, Nik Heberle z ekipo Slovenije osvoji 1.mesto.

V Merkatorjevi nagradni igri osvojimo 2.mesto in s tem 10.000 eur- bravo

28.10.2017-zaključek sezone

29.05.2017- prvi skoki na prenovljenem naletu 20 meterske skakalnice.

DRŽAVNO PRVENSTVO PLANICA 8.MAREC

SSD Stol Žirovnica je organiziral tekmo državnega prvenstva za mladinke do 20.let in mladince do 18 let- ekipno in posamezno.

Naši člani so dosegli naslednje rezultate:

mladinci do 18 let

Rep Marcel – 25. mesto

Petek Vid – 28. mesto

Modrijan Ožbej –  43. mesto

Sever Štefan –  47. mesto

 

ekipno mladinci do 18 let – 10. mesto

Marcel Rep, Vid Petek, Modrijan Ožbej, Sever Štefan

 

ČESTITAMO !

 

 

 

DRŽAVNO PRVENSTVO-MISLINJA 12.02.2017

NAŠI ČLANI SO SE UDELEŽILI TEKME ZA DRŽAVNO PRVENSTVO IN DOSEGLI NASLEDNJE REZULTATE:

CICIBANI DO 9.LET:

UREVC ALEXEI-3.MESTO

JAGODIC ANEJ-71.MESTO

LUŽNIK OŽBEJ-72.MESTO

NOVAK JAN MAJ-91.MESTO

 

CICIBANKE DO 9.LET:

LUŽNIK VERONIKA-2.MESTO

 

ČESTITAMO

DRŽAVNO PRVENSTVO-KRANJ 11.02.2017

NAŠI ČLANI SO SE UDELEŽILI TEKME DRŽAVNEGA PRVENSTVA IN DOSEGLI NASLEDNJE REZULTATE:

DEČKI DO 12.LET

NIK HEBERLE-3.MESTO

ALJAŽ ZUPAN-15.MESTO

LUŽNIK DOMEN-31.MESTO

VEREŠ ANDRAŽ-38.MESTO

DEČKI DO 13.LET

TONE PETEK-5.MESTO

KRMELJ MATIC-15.MESTO

MAJ PAGON-22.MESTO

DEKLICE DO 13.LET

TAŠA GREGOREC-7.MESTO

 

EKIPNA TEKMA

1.EKIPA-7.MESTO

TAŠA GREGOREC,NIK HEBERLE,TONE PETEK,ALJAŽ ZUPAN

2.EKIPA-12.MESTO

LUŽNIK DOMEN,VEREŠ ANDRAŽ,MAJ PAGON,KRMELJ MATIC

ČESTITAMO

DRŽAVNO PRVENSTVO KISOVEC 04.02.2017

NAŠI ČLANI SO SE UDELEŽILI TEKEM DRŽAVNEGA PRVENSTVA IN DOSEGLI NASLEDNJE REZULTATE:

DEČKI DO 10.LET:

UREVC ALEXEI – 8.MESTO

PETERNEL AMBROŽ – 13.MESTO

ANŽIČ ŽAN – 18.MESTO

BERLOT VID – 31.MESTO

JAGODIC NIK – 50.MESTO

DEČKI DO 11.LET:

KRŽIŠNIK ŽAN – 5.MESTO

LUŽNIK DOMEN – 10.MESTO

VEREŠ ANDRAŽ – 18.MESTO

HORVAT JAKA – 24.MESTO

JELENEC LOVRO – 26.MESTO

POLJANEC MATEVŽ – 43.MESTO

JANŠA NEJC – 44.MESTO

ŠKOFIC AŽBE – 47.MESTO

DEKLICE DO 11.LET:

BERGEL TIFFANI – 14.MESTO

LUŽNIK VERONIKA – 16.MESTO

KRMELJ ANA – 20.MESTO

KODEH NEŽA – 22.MESTO

SITAR TAJA – 24.MESTO

EKIPNA TEKMA:

  1. EKIPA-7.MESTO:UREVC,PETERNEL,LUŽNIK D.,KRŽIŠNIK
  2. EKIPA – 14.MESTO:ANŽIČ,BERLOT,HORVAT,VEREŠ
  3. EKIPA – 17.MESTO:KODEH,LUŽNIK V.,POLJANEC,JELENEC
  4. EKIPA – 19.MESTO:ŠKOFIC,JAGODIC,SITAR,BERGEL

 

ČESTITAMO